Taška Brandit bojová veľká - béžová

Taška Brandit bojová veľká - béžová
  • Značka: Brandit
  • Kód tovaru: 8002-70

  • Tento tovar je vypredané a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

Väčšia taška cez rameno i do ruky. Vnútorný priestor pozdĺžne rozdelený plátenou prepážkou na dva samostatné priestory. Veko tašky kryje celú prednú stenu a zatvára s dvoma popruhmi s průvlekovými sponami.

Na prednej stene (pod vekom) samostatná vakové vrecko (26 x 10 x 4 cm) zatvárané vekom s tromi gombíkmi. Tašku možno nosiť nielen cez rameno, ale aj v ruke. Ucho je našité na výstuhe zadnej časti tašky. Nosný popruh (šírka 5 cm) uchytený kovovými karabínkami možno upraviť v rozmedzí od 65 do 125 cm. Na tele tašky sa nachádza niekoľko úchytov - dva s kovovou sponou na veku, ďalších desať průvlekových (dva na čelnej stene a dve dvojice na každom boku). Ďalšie dvojice s kovovými úchytmi na zadnej stene u dna a poslednej dvojice u nosného ucha tašky.

Parametre
Rozmery (cm)30 x 25 x 10 cm
Hmotnosť (g)0,65 kg
Materiál100% bavlna
Taška Brandit bojová veľká - čiernaTaška Brandit bojová veľká - ružováTaška Brandit bojová veľká - červenáTaška Brandit bojová veľká - navyTaška Brandit bojová veľká - khakiTaška Brandit bojová veľká - olivováTaška Brandit bojová veľká - modráTaška Brandit bojová veľká - antracitová

Nový dotaz