Batoh Brandit Nylon Bagpack - švédsky vzor

Batoh Brandit Nylon Bagpack - švédsky vzor
 • Značka: Brandit
 • Kód tovaru: 8003-125
 • Dostupnosť: 9 ks skladom
 • Cena:
  37,13 € 34,92 € (6% zľava)
  zľava platí ešte
  (29,10 € bez DPH 20%)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Veľký bojový nylonový batoh od nemeckej firmy Brandit. Má účelne delený vnútorný priestor, obvodové kompresné popruhy, polstrované ramenné popruhy proti otlakom a bedrový popruh. Využiť môžete 7 rôzne veľkých vreciek. Výstroj, ktorý sa nezmestí dovnútra, sa dá upevniť na obvod batohu pomocou premyslene umiestnených prievlakov a popruhov.

Dvojité dno a spodný zips umožňuje rýchly prístup do batohu horným aj spodným otvorom (textilná prepážka, ktorá batoh delí na dve komory, je pevne všitá). Vnútri hornej časti je na celej ploche chrbtovej steny našité nylonové vrecko napr. na uloženie skladacej karimatky. Horná krycia chlopňa batohu má vodovzdornú úpravu proti dažďu. Na spodnej strane vode nepriepustná vrstva vytvorená záterom. Batoh je konštruovaný tak, aby príliš nepresahoval chrbát na bokoch. To umožňuje ľahký postup hustým lesom, skalnou trhlinou alebo obsadenou chodbičkou vlaku. Bočné vrecká batohu sú našité tak, že medzi ne a batoh sa dajú ešte vsunúť ďalšie časti výstroja.

Parametre
Objem (l)65
Rozmery (cm)63 x 43 x 21
Bedrový páspevný
Výška (cm)63
Šírka (cm)43
Hĺbka (cm)21
Hmotnosť (kg)1,05
Nosnosť (kg)15
Materiálové zloženiepolyamid
Materiál100% polyamid (nylon)
Batoh Brandit Nylon Bagpack - čiernyBatoh Brandit Nylon Bagpack - coyoteBatoh Brandit Nylon Bagpack - darkcamoBatoh Brandit Nylon Bagpack - flecktarnBatoh Brandit Nylon Bagpack - modrýBatoh Brandit Nylon Bagpack - multitarnBatoh Brandit Nylon Bagpack - nightcamoBatoh Brandit Nylon Bagpack - nightcamo digitalBatoh Brandit Nylon Bagpack - olivovýBatoh Brandit Nylon Bagpack - urbanBatoh Brandit Nylon Bagpack - woodland

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz