Batoh Brandit Nylon Bagpack - modrý

Batoh Brandit Nylon Bagpack - modrý
  • Značka: Brandit
  • Kód tovaru: 8003-08
  • Dostupnosť: 1 ks skladom
  • Cena:
    29,36 €
    (24,47 € bez DPH 20%)
    K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Veľký bojový nylonový batoh od nemeckej firmy Brandit. Má účelne delený vnútorný priestor, obvodové kompresné popruhy, polstrované ramenné popruhy proti otlakom a bedrový popruh. Využiť môžete 7 rôzne veľkých vreciek. Výstroj, ktorá sa nezmestí do vnútra, sa dá upevniť na obvod batohu pomocou premyslene umiestnených prievlakov a popruhov.

Dvojité dno a spodná zips umožňuje rýchly prístup do batohu horným i spodným otvorom (textilné prepážka, ktorá batoh delí na dve komory, je pevne všitá). Vo vnútri hornej časti je na celej ploche chrbtovej steny našitá nylonová kapsa napríklad pre uloženie skladacie karimatky. Horná krycia chlopňa batohu má vodovzdornú úpravu proti dažďu. Na spodnej strane vode nepriepustná vrstva vytvorená záterom. Batoh je konštruovaný tak, aby príliš nepresahoval chrbát na bokoch. To umožňuje ľahký postup hustým lesom, skalné trhlinou alebo obsadenú chodbou vlaku. Bočné vrecká batohu sú našité tak, že medzi ne a batoh sa dajú ešte vsunúť ďalšie časti výstroja.

Parametre
Objem (l)65
Rozmery (cm)63 x 43 x 21
Nosnosť (kg)15
Hmotnosť (kg)1.05
Materiál100% polyamid (nylon)
Batoh Brandit Nylon Bagpack - čiernyBatoh Brandit Nylon Bagpack - coyoteBatoh Brandit Nylon Bagpack - darkcamoBatoh Brandit Nylon Bagpack - flecktarnBatoh Brandit Nylon Bagpack - multitarnBatoh Brandit Nylon Bagpack - nightcamoBatoh Brandit Nylon Bagpack - nightcamo digitalBatoh Brandit Nylon Bagpack - olivovýBatoh Brandit Nylon Bagpack - švédsky vzorBatoh Brandit Nylon Bagpack - urbanBatoh Brandit Nylon Bagpack - woodland

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz