Batoh Brandit Cooper S - desertstorm

Batoh Brandit Cooper S - desertstorm
  • Značka: Brandit
  • Kód tovaru: 8007-11

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Stredne veľký batoh Assault od nemeckej firmy Brandit o objeme 30 litrov. Batoh má 2 hlavné priestory a 2 veľké priestory v predu. Všetky vrecká majú zapínanie na zips. Batoh má polstrované a nastaviteľné ramenné popruhy pre maximálny komfort a kompresné popruhy po stranách. V prednej strane batohu aj po stranách je batoh osadený Molle systémom.

Parametre
Objem (l)30
Rozmery (cm)45 x 24 x 26
Hmotnosť (kg)1.1
Materiál100% polyamid (nylon)

Batoh Brandit Cooper S - flecktarnBatoh Brandit Cooper S - darkcamoBatoh Brandit Cooper S - olivovýBatoh Brandit Cooper S - modrýBatoh Brandit Cooper S - čiernyBatoh Brandit Cooper S - coyoteBatoh Brandit Cooper S - šedýBatoh Brandit Cooper S - woodlandBatoh Brandit Cooper S - multitarnBatoh Brandit Cooper S - nightcamo digitalBatoh Brandit Cooper S - nightcamoBatoh Brandit Cooper S - švédsky vzorBatoh Brandit Cooper S - urbanBatoh Brandit Cooper S - oranžovýBatoh Brandit Cooper S - wintercamoBatoh Brandit Cooper S - dark woodland

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz

Farby

Desert