Batoh Brandit Aviator 35 - béžový

Batoh Brandit Aviator 35 - béžový
  • Značka: Brandit
  • Kód tovaru: 8014-70

  • Tento tovar je vypredané a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

Kvalitný moderne spracovaný batoh od nemeckej firmy Brandit. Batoh má 1 veľkú hlavné vrecko a 2 vonkajšie menšie vrecká.

Obsahuje vlastný systém od firmy Brandit - BAS (Brandit Air System). Chrbát batohu sú riešená pomocou troch vankúšikov z funkčnej peny a sieťované tkaniny, ktoré zaisťujú voľnú cirkuláciu vzduchu. Batoh má nastaviteľný bedrový pás aj popruhy ktoré sú taktiež vypolstrování. Na každom boku je vrecko na zips kombinovaná s vreckom zo sieťky.

Vo veku batohu sú dve vrecká v zadnej sa nachádza pláštenka, ktorá možno pretiahnuť cez celý batoh a za nepriaznivého počasia uchráni jeho obsah. V prednej časti je elastická šnúrka so zdrhovadlom, pomocou ktorej je možné k batohu pripevniť napr. Karimatku. V prednej časti sú našitá oká na pripevnenie ďalšieho vybavenia.

Na dno batohu sú našité pásky s otvorom na pripevnenie ďalšieho vybavenia.

Parametre
Objem (l)35 l
Rozmery (cm)56 x 40 x 20 cm
Materiál100% polyester
Batoh Brandit Aviator 35 - olivovýBatoh Brandit Aviator 35 - čiernyBatoh Brandit Aviator 35 - darkcamoBatoh Brandit Aviator 35 - flecktarn

Nový dotaz