Kraťasy Brandit Raider 2in1 - olivové

Kraťasy Brandit Raider 2in1 - olivové
  • Kraťasy Brandit Raider 2in1 - olivové
  • Kraťasy Brandit Raider 2in1 - olivové
  • Kraťasy Brandit Raider 2in1 - olivové
  • Značka: Brandit
  • Kód tovaru: 2009-01

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Výmena veľkosti zadarmo do 14 dní od doručenia. Viac...

Úplne jedinečné kraťasy, ktoré sa prispôsobia situácii. Ráno môžete vyraziť v decentných jednofarebných krátkych nohaviciach do školy alebo do zamestnania, popoludní štýl uvoľniť ohrnutím spodného okraja, kde sa objaví kontrastné kockovaný rub a večer sa stretnúť s kamarátmi v ležérnych kraťasoch s hravým kostovaným vzorom, bez toho aby ste museli mať so sebou nohavice dvoje alebo dokonca troje. Kraťasy Raider 2in1 sú totiž obojstranné! Sú vyrobené z mäkkej predpraný bavlny. V páse sa dá prevliecť pásik šírky 4 cm. Pre uloženie vecí poslúži dve postranné a dve zadné vrecká na každej strane, takže na nohaviciach nájdete celkom osem vreciek!

Tieto verzatilní šortky sú určené tým, ktorí sa nemôžu rozhodnúť, či zvoliť formálnejšie jednofarebné oblečenie alebo veselšie kockovaný vzor.

1. strana - jednofarebné olivové, 2. strana - kockované olivové.

Parametre
Materiál100% bavlna

Nový dotaz