Košeľa Brandit Check - šedá

Košeľa Brandit Check - šedá
  • Košeľa Brandit Check - šedá
  • Značka: Brandit
  • Kód tovaru: 4002-09

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Výmena veľkosti zadarmo do 14 dní od doručenia. Viac...

Košeľa Brandit Check je inšpirovaná pohodlnými pracovnými košeľami. Tieto košele majú originálny károvaný vzor podľa vlastného návrhu a vyšperkované niekoľkými dizajnovými prvkami, takže ich možno s úspechom používať nielen v práci, ale nepochybne aj vo voľnom čase. Košeľa má voľný rovný strih a je vyrobená z príjemnej mäkkej bavlny. Všetky švy sú zvýraznené dvojitým prešitím.

Náprsné vrecká sú vybavené príklopkou so zapínaním na gombíky, takže uložené veci zostanú na svojom mieste aj počas aktívneho pohybu. Manžety rukávov sa zapínajú na dva gombíky. Materiál v oblasti ramien je zdvojený. Košeľa tak poskytuje dostatočnú ochranu v citlivých oblastiach nielen pred chladom, ale aj pred prípadným mechanickým namáhaním (napr. pri nosení tašky cez rameno alebo batohu). Jarmo je na chrbte prešité rovným stehom. Na rozdiel od iných košieľ však sedlo presahuje do prednej časti, kde je zošikmené smerom k golieru a tvorí tak zaujímavý prvok. Štýlová je aj veľká nášivka štítku s veľkosťou na zadnej strane krku a košeľu zdobí aj malý kožený prúžok s logom výrobcu nad náprsným vreckom. Vďaka tvarovanému lemu možno košeľu Check Shirt nosiť nielen zastrčenú, ale aj voľne cez nohavice. Elegantne vyzerá aj s vyhrnutými rukávmi.

Parametre
Materiál100% bavlna
Košeľa Brandit Check Shirt - červená-čiernaKošeľa Brandit Check Shirt - červená-hnedáKošeľa Brandit Check Shirt - čierna-bielaKošeľa Brandit Check Shirt - čierna-siváKošeľa Brandit Check Shirt - modráKošeľa Brandit Check Shirt - sivá-čierna

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz

Farby

Sivá

Určenie

👨 Pre mužov